Poniedziałek, Marzec 23, 2020, 20:38

Dyrektor Szkoły informuje:

Na podstawie:
  • Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 20 marca 2020 roku (Dz.U. 2020.poz 492) zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
  • Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku (Dz.U. 2020.poz 493) w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
obowiązkowo od 25 marca 2020 roku do 10 kwietnia 2020 roku nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Wychowawcy klas poinformują uczniów i rodziców o szczegółach organizacji zdalnego nauczania.  Na stronie szkoły w zakładce Platforma Edukacyjna SP3 zostanie umieszczony tygodniowy plan zajęć. Ponadto zostanie zamieszczona informacja o dyżurach nauczycieli w trakcie których będą do dyspozycji rodziców za pomocą dziennika elektronicznego.