środa, Luty 17, 2021, 15:54

Niestety mimo sprzyjających warunków (święta, ferie) niewiele rodzin odpowiedziało na propozycję szkolnej biblioteki, niemniej prace , które wpłynęły reprezentują wysoki poziom.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu artystycznej fotografii inspirowanej ulubionym bohaterem literackim. Należało ucharakteryzować się na wybraną postać (strój, fryzura, sceneria) oraz zredagować krótką wypowiedź, w której trzeba było przedstawić bohatera, ale także uzasadnić swój wybór.
Jury w składzie p.Renata Lenderuk-Bigaj i p. Małgorzata Pieniążek postanowiło wyróżnić równorzędnymi nagrodami dwóch uczniów:
FILIPA JANIKA z kl.3c
FILIPA JELENIA z kl.4a.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!
Kliknij aby zobaczyć zdjęcia ;)