Czwartek, Marzec 18, 2021, 20:53
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
od poniedziałku, 22 marca do 11 kwietnia br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Zajęcia uczniów klas 1-3 będą realizowana zdalnie poprzez platformę Teams w czasie rzeczywistym według obowiązujących planów lekcji.
Od poniedziałku, 22 marca br. w szkole zapewniona będzie opieka świetlicy szkolnej dla dzieci z klas I- III rodziców zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Na wniosek rodziców istnieje możliwość realizacji zajęć rewalidacyjnych w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej na terenie szkoły.