Wtorek, Maj 11, 2021, 08:33

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Państwowej Szkoły Muzycznej  I stopnia
im. W. Kilara w Olkuszu serdecznie zaprosza do współpracy na rzecz rozwoju zainteresowań i zdolności muzycznych wszystkie chętne dzieci.

Wspólne działania wprowadzania w krąg piękna muzyki, przynoszą szczególne korzyści dla ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, kształtowania ich wrażliwości, wzbogacania osobowościi wyobraźni. To wskazanie możliwości uczestnictwa w kulturze

Zachęcamy Państwa do działań na rzecz rozwoju artystycznego dzieci poprzez uczestnictwo w zajęciach w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. W. Kilara w Olkuszu.

Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2021/2022.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną,

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
PSM I st. im. W. Kilara w Olkuszu