Wtorek, Czerwiec 8, 2021, 13:51

Uczennica klasy 8a Julia Masternak zdobyła VI miejsce w IV Powiatowym Maratonie Języka
Angielskiego. W tym roku konkurs odbywał się w formie zdalnej, z wykorzystaniem platform
edukacyjnych. Składał się z trzech etapów: testu językowego, testu kulturalnego oraz
rozmowy z komisją w języku angielskim. Sukces Julii jest o tyle duży, że konkurs ten cieszy się
olbrzymią popularnością i jest na bardzo wysokim poziomie...

Prezentację multimedialną laureatów można zobaczyć na stronie internetowej bądź
facebooku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Osieku.

Julce serdecznie gratulujemy!!!