Wtorek, Kwiecień 19, 2022, 19:16

W ramach zajęć świetlicowych od września 2021r. do marca 2022r. prowadzona była innowacja pedagogiczna „Ortograficzne labirynty". Adresowana była do uczniów klas drugich i trzecich uczęszczających do świetlicy szkolnej. Działania doskonalące ortografię, objęte innowacją były włączone w proces dydaktyczno-wychowawczy, stanowiąc jego wsparcie. Zajęcia odbywały się w każdy piątek.

Podczas zajęć uczniowie rozwiązywali krzyżówki, łamigłówki, rebusy, uzupełniali karty pracy. Wykorzystywano również gry edukacyjne doskonalące ortografię, karty obrazkowe, karty „ortomagiczne". Na zakończenie zajęć uczniowie zostali uhonorowani dyplomami.