Czwartek, Kwiecień 28, 2022, 12:52
22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi -największe święto ekologiczne na świecie.
Z tej okazji uczniowie klas 3a i 3b zaprezentowali rówieśnikom bajkę pt. „Jaś, Małgosia i Baba Flora".
Zespół wokalny przypomniał piosenkę – „Jesteśmy dziećmi Ziemi" , wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej – „Nasza planeta", szczególnie głośno brzmiał jej refren:
SOS - to Ziemia woła ludzi,
jutro tlen już trudniej będzie zbudzić,
SOS - ratujmy siebie sami
SOS - do siebie wysyłamy