środa, Maj 11, 2022, 11:46
28 i 29 kwietnia w naszej szkole gościł profesor Wodniczek, jest to nowoczesny projekt edukacyjny realizowany przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu. Atrakcyjne zajęcia zachwyciły małych ekologów z kl.1-3. Dzieci dowiedziały się wielu istotnych rzeczy z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
Co to jest woda? Dlaczego nie można bez niej żyć? Jak się ją oczyszcza? Kto i w jaki sposób kontroluje to, co leci w naszych kranach? Czekamy na kolejne spotkanie z profesorem i jego ekipą.