Niedziela, Czerwiec 28, 2026, 20:08
W piątek 12 czerwca klasy piate wyruszyły na wycieczkę do Sandomierza. Zwiedziliśmy Stare Miasto, Rynek i Ratusz, które zrobiły na nas duże wrażenie. Odwiedziliśmy również podziemia, gdzie mogliśmy poznać historię miasta w nietypowy sposób. Zobaczyliśmy Bramę Opatowską, Kamienicę Oleśnickich oraz słynne Ucho Igielne. 

Czuliśmy się jak na prawdziwym planie filmowym, ponieważ w Sandomierzu kręcony był w tym czasie serial „Ojciec Mateusz". Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i spędziliśmy czas w miłej atmosferze.
 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem