Niedziela, Czerwiec 28, 2026, 20:08
W piątek 12 czerwca klasy piate wyruszyły na wycieczkę do Sandomierza. Zwiedziliśmy Stare Miasto, Rynek i Ratusz, które zrobiły na nas duże wrażenie. Odwiedziliśmy również podziemia, gdzie mogliśmy poznać historię miasta w nietypowy sposób. Zobaczyliśmy Bramę Opatowską, Kamienicę Oleśnickich oraz słynne Ucho Igielne. Czuliśmy się jak na prawdziwym planie filmowym, ponieważ w Sandomierzu kręcony był w tym czasie serial „Ojciec Mateusz". Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy i spędziliśmy czas w miłej atmosferze.






















