Wtorek, Grudzień 15, 2020, 12:06

Zimowe wieczory są doskonałą okazją do kreatywnego spędzenia czasu. Często brak nam mobilizacji, aby zrobić coś wspólnie, dlatego proponujemy dzieciom i ich rodzinom konkurs.

1. Zadanie polega na wykonaniu artystycznej fotografii inspirowanej ulubionym bohaterem literackim (należy się ucharakteryzować na wybranego bohatera (strój, fryzura, sceneria)),
2. Zredagowaniu krótkiej wypowiedzi, w której przedstawicie bohatera, ale także uzasadnicie swój wybór (co podoba Wam się w tej postaci, za co ją cenicie, a może dostrzegacie podobieństwa między sobą a wybranym bohaterem).
Obydwa elementy pracy mają taki sam wpływ na ocenę. Jury wyłoni zwycięzców, ale wszystkie zgłoszone zdjęcia ostaną zamieszczone na str. www szkoły.
Zdjęcia wraz z tekstem należy przesyłać na adres e-mail: sp3bajdurki@interia.pl
Czekamy na Wasze prace do 18 stycznia 2021.

Zachęcam całe rodziny do wspólnej zabawy!